piątek, 17 stycznia 2014

Aloe Heat Lotion jako naturlana maść aloesowa

Ester metylowy kwasu o-hydroksybenzoesowego zawarty w Aloe Heat Lotion jest związkiem występującym w naturze. Salicylan metylu, który posiada aloesowa emulsja rozgrzewająca znajduje się między innymi w olejku przęślowym otrzymywanym z rosnącej na wschodnim wybrzeżu Ameryki Północnej rośliny gauterii. ester metylowy kwasu o-hydroksybenzoesowego, który jest składnikiem Emulsji Rozgrzewającej z Aloesu jest substancją rozpuszczającą się w olejkach eterycznych, substancjach tłustych, oleistych płynach mineralnych, lanolinie, wazelinie oraz innych|pozostałych] tłuszczach. Dlatego też następny składnik Maści Rozgrzewającej, jakim jest olejek z drzewa eukaliptusowego usprawnia jego wchłanianie przez skórę.

Aloe Heat Lotion www.aloesforever.eu przyspiesza likwidowanie rezultatów różnego rodzaju kontuzji. Maści Rozgrzewającej z Aloesu jest doskonała również przy infekcjach wirusowych.
Na pytanie: „Komu oraz kiedy niezbędna jest aloe heat lotion Forever odpowiedź brzmi: Bez ograniczeń!Przeciętny mieszkaniec umiarkowanej strefy klimatycznej przynajmniej dwa razy do roku odczuwa łamanie w kościach, dwa razy ulega przeziębieniu lub ulega grypie, a co drugi w dojrzałym wieku dręczony jest dolegliwościami, których powodem są zmiany zwyrodnieniowe stawów lub kręgosłupa. Z całą pewnością wszystkie zaprezentowane i wiele innych mniej istotnych przyczyn powoduje, że coraz więcej osób bardzo troszczy o to, by Maść Rozgrzewająca znajdowała się stale w zasięgu ich ręki.

Aloesowa Maść Rozgrzewająca Forever stanowi połączenie naturalnie stabilizowanego miąższu z aloesu z esterem metylowym kwasu o-hydroksybenzoesowego oraz olejkiem z drzewa eukaliptusowego. Dzięki temu aloesowa emulsja rozgrzewająca oddziałuje rozgrzewająco na zmarznięte stopy, zapobiegając i Aloesowa emulsja Rozgrzewająca www.aloevera.net.pl konieczna każdemu i bez żadnych ograniczeń. Emulsja Rozgrzewająca Aloe Vera używana jest w czasie odczuwania łamania w kościach oraz bólów reumatycznych. Po produkt, jakim jest Aloesowa emulsja Rozgrzewającasięgająca ludzie w czasie przeziębień czy grypy. Bardzo ochoczo Aloesowa Maść Rozgrzewająca Forever stosowana podczas problemów spowodowanych zmianami zwyrodnieniowymi stawów lub kręgosłupa.
przeciwdziałając tym samym przeziębieniom.

Salicylan metylu znajdujący się w Emulsji Rozgrzewającej z Aloesu stosowany jest w lecznictwie wyłącznie miejscowo. z łatwością oraz natychmiastowo wchłania się przez niezranioną skórę działając przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Przede wszystkim ester metylowy kwasu o-hydroksybenzoesowego występujący w Emulsji Rozgrzewającej Aloe Vera wywołuje miejscowe przekrwienie skóry, rozszerza naczynia krwionośne, dzięki czemu oddziałuje rozgrzewająco. Efekt przeciwzapalny esteru metylowego kwasu o-hydroksybenzoesowego który posiada aloe heat lotion spowodowany jest hamowaniem aktywności cyklooksygenazy prostaglandynowej oraz uwalnianiem prostaglandyn z komórek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.